פתרונות אריזה חכמים למעבר דירה

פיגומים במחירים מיוחדים ! בטיחות לפני הכל !

פתרונות אריזה חכמים למעבר דירהפתרונות אריזה חכמים למעבר דירה

משפחות שמחליטות לעבור דירה מוכרחות להיעזר בציוד אריזה איכותי שיסייע להם במעבר, כיוון שהציוד הזה יגן וישמור על כל החפצים האישיים שלהם במהלך העברת תכולת הבית למקום חדש. כיום ניתן למצוא פתרונות אריזה חכמים למעבר דירה שיקלו על התהליך, וכמובן יחסכו זמן בחיפוש אחר פתרונות אריזה יעילים נוסף על כל הסידורים הרבים שיש לעשות לקראת מעבר הדירה.

בין פתרונות אריזה חכמים למעבר דירה ניתן למצוא את השימוש בקרטונים איכותיים המשמשים לאריזת חפצים שונים, כאשר הבחירה בקרטונים איכותיים, חזקים וחדשים תהיה ההחלטה הטובה ביותר שעל כל אחד לעשות לפני מעבר הדירה. 

מה היתרונות בשימוש עם קרטונים איכותיים וחדשים למעבר דירה, אילו סוגי קרטונים ייעודיים עבור מטרה זו ולמה חשוב להימנע מאריזת חפצים אישיים בשקיות או קרטונים משומשים? נרחיב על כל הנושאים הללו במאמר הנוכחי.

שימוש בקרטונים איכותיים למעבר דירה

קרטון הוא בסך הכל משטח פשוט עשוי כמה שכבות של נייר, אך למרות הפשטות שבו מדובר על משטח חזק ועמיד המציב אותו כארגז איכותי בעל קיבולת מספיקה לאחסון ואריזה של חפצים ופריטים שונים במעבר הדירה. השימוש בקרטון למעבר דירה מאפשר לאחסן פריטים בצורה מאורגנת ומסודרת בתוך הארגז, וכן את האפשרות לערום מספר קרטונים אחד על גבי השני בצורה נוחה ויעילה. הדפנות החלקות והבהירות של הקרטון מאפשרות גם לרשום עליו את תכולתו, וכך להקל על תהליכי פריקת הקרטונים בדירה החדשה אליה עוברים.

בכדי להבטיח כי הפריטים שתאחסנו בקרטון יישמרו כל זמן שהם נמצאים בתוכו, חשוב להשתמש בקרטונים איכותיים בלבד המתאימים למעבר דירה.

אילו קרטונים מתאימים למעבר דירה?

כיוון שקרטונים מיועדים לאחסון ואריזה של פריטים שונים, תעשיות וחברות רבות משתמשות בקרטונים למטרות אלו. לכן כאשר עוברים דירה יש לדעת אילו קרטונים מתאימים למטרה זו, כיוון שלרוב אילו יהיו קרטונים פשוטים וזולים יחסית לעומת קרטונים גדולים וקשיחים יותר המשמשים תעשיות שונות.

במקרה של קרטונים למעבר דירה יש לרכוש קרטונים גליים, שאלו הם קרטונים המאופיינים בדפנות דקות יחד עם שכבה פנימית גלית המקנה לקרטון את העמידות הנחוצה לאחסון ואריזה של חפצים שונים. הקרטונים הפשוטים והבסיסיים למעבר דירה הינם קרטונים גליים בעלי שכבת גלית אחת, כך שמצד אחד הקרטון דק וקל אך מסוגל גם לשאת חפצים במשקל כולל של עד 15 ק"ג.

אם ישנם פריטים כבדים יותר שעליכם לארוז בקרטונים, או פריטים עדינים ויקרים שתרצו להגן עליהם בהתאם, רצוי לרכוש קרטונים גליים מסוג דו-גלי המאופיינים בשתי שכבות גליות המעניקות קשיחות ועמידות גבוהה יותר לקרטון.

פתרונות אריזה חכמים למעבר דירה- ציוד אריזה חיוני למעבר דירה

נוסף לקרטונים איכותיים וחזקים בהם תארזו את תכולת ביתכם, כדאי להיעזר בציוד אריזה נלווה שיקל עליכם את תהליך מעבר הדירה:

  • סרט הדבקה גדול + מתקן חיתוך – סלוטייפ גדול המשמש להדבקה וסגירה של קרטונים למעבר דירה, כאשר מתקן החיתוך הידני משמש לשחרור, הדבקה ושליטה נוחה יותר על סרט ההדבקה.
  • סכין יפנית איכותית – סכין חדה ונוחה לשימוש המאפשרת לפתוח קרטונים כדי לפרוק אותם בדירה החדשה אליה עוברים.
  • חומרי עטיפה – למרות שקרטונים למעבר דירה קשיחים ואיכותיים יבטיחו הגנה על הפריטים שתארזו בהם, מומלץ להקפיד לעטוף חפצים עדינים ושבירים באמצעות ניירות עטיפה ייעודיים לכך כמו נייר עטיפה אטום בצבע לבן או חום, ניילון בועות (פצפצים), ואפילו מגבות עבות ישפרו את רמת הבידוד וההגנה של פריטים אלו אך יש לקחת בחשבון כי הם יתפסו מקום רב יותר בתוך הקרטון.
  • מדבקות וטושים לסימון – כדאי לסמן כל קרטון שאורזים עם מדבקות או טושים עבים, כך שמלאכת פריקת הקרטונים תהיה יעילה, מאורגנת וקלה יותר.

למה מומלץ להימנע משימוש בקרטונים משומשים?

למרות שקרטונים הם משטחים נפוצים בשימוש וניתן למצוא אותם "זרוקים" באזורי תעשייה, קרטוניות מחזור ומקומות פתוחים אחרים – מומלץ להימנע משימוש בהם כיוון שאלו הם קרטונים משומשים וככל הנראה פחות יעילים. קרטונים שהיו חשופים לאוויר הפתוח, לחות או רטיבות מאבדים באופן מיידי מהחוזק והקשיחות שלהם כך שיכולת הנשיאה שלהם נפגעת והקרטון עלול להישחק ולהיקרע במהלך ההובלה.

גם אם שקלתם לארוז את תכולת הבית בשקיות גדולות, קחו בחשבון כי מהלך כזה עלול לפגוע בפריטים שימצאו בתוך השקיות, כיוון שדפנות השקית דקות ועדינות מאוד ולא יצליחו להגן על התכולה שיש בתוכן.

 

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז הפיגומים
מרכז הפיגומים

חברתנו עוסקת בתחום למעלה מ10 + שנים וממשיכה למכור ולהשכיר לאלפי לקוחות מרוצים פיגומים איכותים והבטיחותים ביותר בשוק !

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!