השכרת פיגומים ניידים

פיגומים במחירים מיוחדים ! בטיחות לפני הכל !

מעוניינים לבצע השכרת פיגומים ניידים? המאמר הבא הוא בשבילכם. קודם כל חשוב להבין שהשכרת פיגומים ניידים לא מתאימה לכל אחד וכדאי להבין מה זה אומר לפני שאתם נכנסים לשוק זה, שכן בהשכרת פיגומים בכלל ובהשכרת פיגומים ניידים בפרט, יכולות להיות תאונות עבודה מצערות במידה שהפיגומים לא תקינים או שההתקנה לא מתבצעת כראוי. על השכרת פיגומים ניידים נרחיב במאמר הבא.

השכרת פיגומים ניידים- מהם פיגומים?קודם כל חשוב להבין שהשכרת פיגומים ניידים לא מתאימה לכל אחד וכדאי להבין מה זה אומר לפני שאתם נכנסים לשוק זה, שכן בהשכרת פיגומים בכלל ובהשכרת פיגומים ניידים בפרט, יכולות להיות תאונות עבודה מצערות במידה שהפיגומים לא תקינים

לפני שנסביר על השכרת פיגומים ניידים חשוב מאוד להבין מהם פיגומים. פיגומים הם מבנים זמניים. השימוש בפיגומים נעשה בתהליכים מתקדמים או ראשוניים של הבנייה. כמו כן, הפיגומים משמשים גם עבור שיפוצים במבנים גבוהים או עבור ניקוי חלונות בבניינים גבוהים. הפיגומים יכולים לשמש גם כמשטח יציב לציוד.

הפיגומים הם למעשה מערכת שיכולה לעבוד בצורה חשמלית או ידנית, בגבהים שונים ובהיקפים שונים, בהתאם לצרכים שלכם. מערכת הפיגומים עשויה מצינורות מתכת, פלדה, עץ או אלומיניום. לכל פיגום יש דרישות תקן של המדינה, לכן חשוב מאוד לדעת להתאים את סוג הפיגום לסוג העבודה, לגובה בו אתם עובדים, לקרקע ולעומס המירבי שהפיגום יכול לשאת.

שימו לב כי רוב הפיגומים היום יהיו עם תו תקן אירופאי מאחר ונחשבים לפיגומים הבטוחים ביותר.

מהם פיגומים ניידים?

פיגומים ניידים הם פיגומים תלויים, כלומר הם לא מחוברים ולא נסמכים על הקרקע, אלא מקובעים על קירות המבנה. אם עבודת הבנייה נעשית במקום בו הקרקע בעלת שיפוע גדול, או במקומות בהם הקרקע אינה יציבה, הבחירה הנכונה ביותר תהיה בפיגומים תלויים, שכן לא תלויים בסוג הקרקע. השימוש בפיגומים תלויים תלוי נפוץ מאוד בערים שנמצאות במרכז הארץ מאחר והצפיפות באזור זה היא גבוהה מאוד. פיגומים ניידים מתאימים לשימוש בעבודות פשוטות יחסית כמו ניקוי חלונות, התקנת חיפויים וכדומה.

השכרת פיגומים ניידים- התקנה

כפי שהבנו, הפיגומים משמשים אותנו בעבודה בגובה לצרכים שונים. הפיגומים הניידים מקובעים ונתלים מקירות המבנה. חשוב מאוד שהתקנת פיגומים בכלל ופיגומים ניידים בפרט תתבצע באופן מקצועי ומדויק על מנת למנוע תאונות עבודה שנובעות מרשלנות. אף אחד לא רוצה להיות אחראי למוות של עובד שנפל מפיגום, ולכן חשוב מאוד לציית לתקנות הבטיחות בעת התקנת פיגומים.

לשם כך, קודם כל יש לבצע בדיקות לנכס על מנת להבין כיצד להתאים לו פיגומים וכיצד לבצע את ההתקנה באופן הבטיחותי והיעיל ביותר.

השכרת פיגומים ניידים- כיצד נבחר בהם?כאשר שוכרים פיגום חמורי תיקון, זה מאפשר לעובדים לבנות, לתקן או לתחזק מבנים באזורים בלתי נגישים

קיימים סוגי פיגומים שונים אשר לכל אחד יתרונות וחסרונות משלו. אז כיצד נדע מתי מתאים להשתמש בפיגומים ניידים? על מנת לבחור את סוג הפיגומים המתאים לנו ביותר חשוב מאוד לקחת בחשבון מספר אלמנטים-

  • מה המגבלות של הפיגום.
  • מה התנאים להתקנת פיגומים כולל צפיפות וגובה.
  • מה המטרה שלשמה צריך את הפיגומים.
  • מה העומס המירבי של הפיגום.
  • כמה עובדים יהיו על הפיגומים והציוד שתצטרכו להניח עליהם כולל המשקל.
  • החומר ממנו עשוי הפיגום.
  • איכות הפיגום והאם יש לו פגמים.
  • מה המידות של הפיגום ומה ההיקפים שנצטרך.

לאחר שכל הנתונים נלקחו בחשבון, ניתן לראות האם יש להשתמש בפיגומים ניידים או שכדאי לבחור בסוג אחר. כמו כן חשוב מאוד לבצע את ההתקנה באופן בטיחותי ותוך ציות מלא לתקנות הבטיחות.

השכרת פיגומים ניידים- אישור עבודה בגובההשכרת פיגומים ניידים- מהו התקן אירופאי בתחום הפיגומים

אישור עבודה בגובה ניתן לעובדים לאחר שהם עוברים הדרכת בטיחות. הדרכת בטיחות כוללת בתוכה הדרכת עבודה בגובה, התנהלות בזמן שריפה, הדרכה מפני התחשמלות ועוד. לא כל אחד רשאי להעביר הדרכות אלה, אלא רק מי שעבר הכשרה מתאימה. במידה ואדם ללא הכשרה מתאימה העביר הדרכת בטיחות וקרתה תאונת עבודה, האשם בתאונה יהיה האדם שהעסיק אדם לא מוסמך להעברת הדרכת בטיחות.

על פי חוק יש להעביר הדרכת בטיחות לפחות פעם בשנה על מנת לקבל אישור עבודה על גבי פיגומים בגובה. כל עובד חדש מחויב לעבור הדרכה כזו לפני תחילת עבודתו בפועל. הדרכת בטיחות מיועדת לעובדים ולמנהלים הבכירים כאחד.

השכרת פיגומים ניידים- תקן אירופאיכמו כן, בזכות פיגומים בתקן אירופאי גברה התחרות וכך ניתן לבצע השכרת פיגומים ניידים במחירים זולים יותר מאשר בעבר

כפי שציינו קודם, רוב הפיגומים בהם נעשה שימוש היום הם עם תו תקן אירופאי. בעבר, לא היו משתמשים בפיגומים בתקן אירופאי. אך בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר קבלנים שבוחרים לבצע השכרה או רכישה של פיגומים בתקן אירופאי. פיגומים בתקן אירופאי נחשבים לפיגומים בטוחים מאוד.

פיגומים בתקן אירופאי עוברים מבחנים פרקטיים שמבטיחים את הבטיחות שלהם כמו מבחן יציבות, עמידות לאורך זמן, מבחני עומס וכדומה. כמו כן, חומרי הגלם מהם עשויים פיגומים בתקן אירופאי נחשבים לעמידים וחזקים מאוד ועם זאת לא יקרים מידי. בארץ קיים מחסור של פיגומים איכותיים או חדשים ולכן השימוש בפיגומים בתקן אירופאי הפך לנפוץ מאוד.

כמו כן, בזכות פיגומים בתקן אירופאי גברה התחרות וכך ניתן לבצע השכרת פיגומים ניידים במחירים זולים יותר מאשר בעבר. יש לקחת בחשבון כי מחיר ההשכרה ישתנה בהתאם לתנאים כמו סוג הפיגום, גובה העבודה ועוד.

מה המחיר של השכרת פיגומים ניידים?המחיר של השכרת פיגומים ניידים תלוי בגורמים שונים כמו היקף הפיגומים, הובלה ועוד.

המחיר של השכרת פיגומים ניידים תלוי בגורמים שונים כמו היקף הפיגומים, הובלה ועוד. המחיר להשכרת פיגומים ניידים יכול להיות עבור השכרה יומית או עבור השכרה חודשית, כאשר צריך להבין לכמה זמן אתם צריכים את הפיגומים ומה יהיה יותר משתלם לבחור.

יש חברות השכרה שיאפשרו לכם לבצע השכרת פיגומים ניידים לפי משטחים או במחיר כולל עד משקל או היקף מסוים. יש לקחת בחשבון כי מחיר ההשכרה בדרך כלל כולל גם את האישורים הנדרשים.

ממוצע המחירים להשכרת יומית ינועו בין 300 שקלים לבין 1,500 שקלים, בהתאם לסוג הפיגום ולגורמים נוספים.

ממוצע המחירים להשכרת חודשית ינועו בין 1,500 שקלים לבין 20,000 שקלים בהתאם לגורמים שונים. מומלץ לוודא שהמחיר כולל הובלה ואחסון במקרה הצורך.

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז הפיגומים
מרכז הפיגומים

חברתנו עוסקת בתחום למעלה מ10 + שנים וממשיכה למכור ולהשכיר לאלפי לקוחות מרוצים פיגומים איכותים והבטיחותים ביותר בשוק !

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!