פיגום זקפים

פיגומים במחירים מיוחדים ! בטיחות לפני הכל !

פיגומים זקפים הוא כינוי בענף הבנייה לפיגומים שנבנו על משטח אנכי. פיגום זקפים משמשים לעתים קרובות בבניינים כדי לתמוך במסגרת המבנית של הבניין. הפיגום הזה משמש גם בתעשיות רבות אחרות, כגון כרייה וחציבה, בנייה והנדסה אזרחית. הנה כל מה שרציתם לדעת על סוגי הפיגומים האלו.

פיגומים הם מבנים זמניים שנבנים כדי לספק גישה לאזור בנייה ומשמשים בתעשיית הבנייה, כמו גם בתעשיות אחרות. פיגום זקפים הוא אחד מסוגי הפיגומים הנפוצים ביותר בשימוש כיום. הוא מורכב משני עמודים זקופים המחוברים בקרשים אופקיים, בעזרת ברגים ועוד אי אלו אמצעי אבטחה חשובים במיוחד. הם נקראים גם פיגומים "זקופים" או "ישרים", מכיוון שהם אינם משופעים כמו סוגים אחרים של פיגומים.

עבור מה משמשים פיגומים זקפים?

פיגום זקפים משמשים לעתים קרובות בבניינים כדי לתמוך במסגרת המבנית של הבניין

פיגומים זקפים משמשים בדרך כלל על משטחים שטוחים כגון ריצוף בטון, לבנים או אספלט. הם יכולים להיות עשויים ממתכת או עץ ויכולים להגיע לגובה של כ- 4-5 מטרים עם פריסה של 3-4 מטרים נוספים, אבל זה תלוי במגבלות הגובה והמשקל עבור סוג מסוים של פיגום.

פיגום זקוף הוא סוג של פיגום העשוי מעץ או מתכת. הוא מאפשר לעובדים לעבוד בגובה ומשמש לרוב בבנייה. ניתן למצוא פיגומים זקפים בתעשיות רבות, אך ענף הבנייה משתמש בהם כבר שנים לא מעטות. זהו כלי נפוץ המשמש ליצירת בנייני משרדים, בתים ומבנים אחרים. יש לדעת כי, השימוש בפיגומים זקופים עלול להוביל לסכנות או פציעות. זאת, במיוחד כאשר לא נעשה בהם שימוש נכון או שמא הפיגומים לא מותקנים בצורה יסודית ומקצועית.

מדוע חשוב להקפיד על התקנה מקצועית של פיגום זקפים?

בענף הבנייה, פיגומים הם חלק חיוני בכל פרויקט. פיגום זקפים משמש לתמיכה במבנה של בניין בזמן בנייתו, או למתן גישה במהלך עבודות שיפוץ ותיקון. פיגומים זקופים הם סוג הפיגומים הנפוץ ביותר בשימוש כיום. הפיגום מורכב מסדרה של עמודים אנכיים עם איברים צולבים, המחוברים במרווחים לכל אורכם, מחוזקים על ידי פלטה אלכסונית המחברת כל זוג. האיברים הצולבים עשויים בדרך כלל מעץ או מתכת והם מאובטחים באמצעות אביזרי אבטחה וברגים בקצה העליון והתחתון.

תהליך ההתקנה של פיגומים זקופים הוא הרבה יותר מסובך מאשר סוגים אחרים של פיגומים, מכיוון שהוא דורש יותר רכיבים ואביזרים מאשר סוגים אחרים. זה גורם לחברות הבנייה להעסיק מתקינים מקצועיים בעלי ניסיון בסוג זה. היתרון בסוג הפיגומים הלאו הוא, שהם מאפשרים עבודה יותר מסיבית ויכולים לעמוד בעומסים יותר כבדים מפיגומים אחרים. כמו כן, היתרונות של שימוש בפיגומים אלו כוללים פרודוקטיביות מוגברת, בטיחות לעובדים באתר, והפחתת הסיכון לפציעות לעובדים באתר.

באילו ענפים משתמשים בפיגום זקפים?

פיגום זקפים משמש לתמיכה במבנה של בניין בזמן בנייתו, או למתן גישה במהלך עבודות שיפוץ ותיקון

פיגומים זקפים משמשים במגוון תעשיות, כגון בנייה, ייצור חשמל, ייצור וכרייה. פיגומים זקופים הוצגו לראשונה בענף הבנייה. מאוחר יותר הפיגום הותאם לשימוש גם בתעשיות אחרות. פיגומים זקופים משמשים במגוון תעשיות לרבות תעשיית הבנייה, התעשייה, ואפילו הענף הקמעונאי.

פיגומים זקופים משמשים בגזרות בהן יש כמויות גדולות של חומרים כבדים להזזה ו/או הרמה. הם משמשים גם באזורים הדורשים רמות ראות גבוהות, או בהם יש הגבלות על טיפוס בסולמות או מדרגות. בענף הבנייה משתמשים בפיגומים זקופים לעבודות בנייה פנים וחוץ. הוא משמש גם בתעשיות אחרות כגון: ייצור תעשייתי, צינורות גז ונפט, בניית טורבינות רוח ועוד.

המלצת מחקר שוק טרם השכרת פיגום זקפים

השכרת פיגום זקפים היא משימה לא פשוטה. חשוב להשוות מחירים לפני השכרת פיגום זקוף ולבצע מחקר שוק מסוים באינטרנט. השוואת מחירים לפני השכרת פיגום זקף יכולה לעזור לך למצוא את העסקה הטובה ביותר עבור התקציב של הפרויקט. זה גם ייתן לכם מושג איזה סוג של ציוד אתם מקבלים ואילו שירותים כלולים במחיר.

השכרת פיגום זקוף יכולה להיות מסובכת, לכן חשוב להכיר את הסוגים השונים ואת היתרונות שלהם לפני שמחליטים איזה מהם לשכור. ענף הבנייה הוא אחד הענפים התחרותיים בשוק. חשוב לחברות להשוות מחירים לפני השכרת פיגום זקוף. זאת, כיוון שחברות השכרת פיגום זקפים מספקות מחירים תחרותיים האחת מול השנייה.

כמה עולה השכרת פיגום זקפים?

שוב לחברות להשוות מחירים לפני השכרת פיגום זקוף. זאת, כיוון שחברות השכרת פיגום זקפים מספקות מחירים תחרותיים

על מנת להשוות מחירים לפני השכרת פיגום זקוף, חשוב לדעת את גודל הפרויקט שלכם וכן את החומרים הדרושים לכם. גודל הפרויקט שלכם יקבע כמה חומר תצטרכו עבור הפיגומים הניצבים שלכם. פיגומים זקופים מושכרים בדרך כלל לפי שעה או יום, בהתאם לסוג שאתם תצטרכו. במובן זה, עלות השכרת הפיגומים תלויה במיקום ובגודל עבורו אתם שוכרים.

חברות בנייה צריכות פיגומים כדי לבנות את המבנים שלהן, והן צריכות את זה בזמן. עם זאת, עלות השכרת פיגומים עשויה להיות די יקרה עבור חברות קטנות או אלה שרק מתחילים את דרכם. עלות השכרת פיגומים יכולה לנוע בין 2,500 ₪ ל-4,500 ₪ לחודש בהתאם לגודל החברה שלכם ואיזה סוג אתם צריכים.

טיפים לבחירת חברה להשכרת פיגום זקפים

אם אתם מחפשים חברה להשכרת פיגומים, חשוב להכיר את הגורמים השונים שיעזרו לכם לבחור את הטוב ביותר. חלק מהגורמים שיכולים לעזור לכם להחליט על חברת השכרת פיגומים כוללים:

  1. עלות השירות.
  2. מצב הציוד של החברה.
  3. המוניטין שלה בתעשייה.

חברות השכרת פיגומים מספקות פיגומים לאתרי בנייה, גשרים ומבנים, ויש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון בבחירת חברת השכרת פיגומים. אחד הגורמים הוא האם היא מציעה אחריות על המוצרים שלה. כמו כן, בדקו אם החברה מציעה שירותי התקנת פיגום זקפים.

בחירת חברת השכרת פיגומים יכולה להיות קשה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון כאשר אתם מחפשים חברה להשכרה ממנה פיגומים. בסופו של דבר, לא מדובר רק על פרודוקטיביות של העבודה, אלא גם בבטיחות העובדים. שקלו נכון את כלל הפרמטרים ושכרו את הפיגום שלכם מחברה מהימנה והגונה במחיריה.

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז הפיגומים
מרכז הפיגומים

חברתנו עוסקת בתחום למעלה מ10 + שנים וממשיכה למכור ולהשכיר לאלפי לקוחות מרוצים פיגומים איכותים והבטיחותים ביותר בשוק !

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!