פיגום חמורי

פיגומים במחירים מיוחדים ! בטיחות לפני הכל !

פיגום הוא מבנה זמני התומך בעובדי בניין או בתהליך בניית הבניין. הוא עשוי מפלדה, מתכת או עץ ומשמש לתמיכה במשקל העובדים, כלים, חומרים וציוד אחר. עם זאת, פיגום חמורי הוא סוג פיגום אשר נועד למטרות מעט שונות. הנה כל מה שרציתם לדעת על פיגומים חמוריים.

פיגומים חמוריים נמצאים בשימוש בענף הבנייה כבר שנים רבות. עם זאת, עם ההתקדמות האחרונה בטכנולוגיה ובתקני הבטיחות, גדל הצורך בשירותי השכרת פיגומים ניידים מסוגים אלו. חברות ההשכרה מספקות מגדלי פיגומים חמורים הניתנים להשכרה על ידי מי שעובד בגובה (עד 2 מטרים). בניגוד לפיגומים תלויים או פיגום זיזי שמשמשים גם מי שמבצע פעולות סנפלינג באתר בנייה, פיגום חמורי נועד לעבודות בנייה קלות בלבד. כמו כן, החוק קובע כי פיגום חמורי יהיה מוצב אך ורק על קרקע ישרה ויציבה.

מהו פיגום חמורי ולמה פיגומים חמוריים נועדו?פיגום חמורי הוא סוג פיגום אשר נועד למטרות מעט שונות. הנה כל מה שרציתם לדעת על פיגומים חמוריים

סוג אחד של פיגומים באתרי בנייה הוא, פיגום חמור. פיגום חמורי, הכולל משטח עבודה ונתמך על ידי חמור צמוד עשוי מתכת או עץ, הוא פתרון אידיאלי לעבודות בנייה קלות. בהשוואה לפיגומים אחרים, פיגומים חמוריים הם קטנים בגודלם וקלים במשקל. יתרונות אלו, הם מה שמקלים על ההעברה ממקום אחד למשנהו של פיגום חמורי בתחומי אתר הבנייה.

עם זאת, יש לפיגום החמורי חסרון מסוים בכך שהוא לא יציב כמו פיגומים אחרים. זאת, מכיוון שהוא נתמך רק ע"י חמור חיצוני, כאשר החיבור בין מרכיביו אינו יציב מספיק עבור עבודות בנייה כבדות או קשות. חיסרון נוסף הוא, שגובה רצפת הפיגום המקסימלית אינו יכול לחרוג מהמגבלה של 2 מטר מעל פני הקרקע. תקנות הבטיחות מחייבות הצבת פיגומי חמור על קרקע דחוסה, יציבה וישרה, תוך נקיטת אמצעים מתאימים למניעת קריסת פיגום חמורי.

עד כמה נפוץ השימוש בפיגום חמורי?

פיגומים חמוריים בענף הבנייה לעבודות קלות עד גובה 2 מטר, הם מצרך נפוץ מאוד וחשוב בענף הבנייה. בענף הבנייה מקובל להשתמש בפיגומים אלו לעבודות קלות בגובה של עד 2 מטר. עם זאת, הדבר עלול להוביל לפציעות קשות כאשר עובדים על הפיגום וחלילה נופלים ממנו.

הסיכון לפציעה גבוה לרוב בגלל גובה הפיגומים והיעדרם ב-מעקות בטיחות או רשתות בטיחות בחלק מהמקרים. אם כך, למרות שמדובר בגובה של 2 מטרים בלבד, לפני שאתם מעלים את העובדים שלכם על פיגום חמורי, יהיה חשוב לתדרך אותך בנהלי הבטיחות החשובים.

השכרת פיגום חמורי מחברה בעלת מוניטין בלבדפיגום חמורי, הכולל משטח עבודה ונתמך על ידי חמור צמוד עשוי מתכת או עץ, הוא פתרון אידיאלי לעבודות בנייה קלות.

בשנים האחרונות, ענף הבנייה עבר הרבה שינויים. הדבר נובע בעיקר מהכנסת טכנולוגיות וחומרים חדשים שאפשרו דרכי בנייה שונות. חידוש כזה הוא שימוש במערכת פיגומים שיכולה לשמש לעבודות קלות בגובה של עד 2 מטר. אולם, פיגומים מסוג זה אינם מגיעים ללא בעיות או סיכונים – בעיקר במונחים של בטיחות ויעילות. אם ככה, לפני שאתם שוכרים פיגום חמורי, תוודאו שאתם שוכרים את הפיגום מחברה בעלת מוניטין שמשכירה אך ורק פיגומים תקינים ומתוחזקים.

כאשר שוכרים פיגום חמורי תיקון, זה מאפשר לעובדים לבנות, לתקן או לתחזק מבנים באזורים בלתי נגישים. הפיגומים עשויים מעץ, מתכת, פלסטיק וחומרים נוספים ומשמשים בפרויקטים של בנייה כמו בניית גשרים, מבנים ומנהרות. על אותו משקל של דברים, ניתן לשכור פיגומים לפרויקט ספציפי או לתקופה בלתי מוגבלת.

הפיגומים אחראים לבטיחות העובדים ויעילות העבודה

פיגומים משמשים לתמיכה בבניית מבנה או לתמיכה זמנית, כמו גם משמשים למטרת הגברת בטיחות העובדים. זאת, כאשר הפיגום יכול להיות קבוע או נייד. סוג הפיגום תלוי בפרויקט ובצורכי הפרויקט. פיגומים עצמאיים, למשל, משמשים כאשר אין צורך במבנה קבוע שיישאר לאחר סיום הבנייה, כמו בפרויקטים של בנייה. הם גם מושכרים בדרך כלל לשימוש זמני, כמו בעת צביעת בית או העברת רהיטים.

בניגוד להצבת פיגום חמורי זמני, ישנם גם פיגומים קבועים. פיגומים קבועים הם מבנים קבועים שנשארים לאחר הבנייה וניתן למצוא אותם בתעשיות רבות ושונות, כמו ייצור וכרייה. לעתים קרובות הם בנויים מברזל, מתכת ואלומיניום, תלוי בסוג הדרישה מהם. בשורה התחתונה, ישנם סוגים שונים של פיגומים המשמשים בענף הבנייה. לסוגי פיגומים אלו יש יתרונות וחסרונות משלהם.

השימושים בסוגי הפיגומים השוניםכאשר שוכרים פיגום חמורי תיקון, זה מאפשר לעובדים לבנות, לתקן או לתחזק מבנים באזורים בלתי נגישים

סוג הפיגומים הנפוץ ביותר הוא פיגומים עצמאיים. ניתן לשכור פיגומים מסוג זה וקל לשנע ולהקים אותם במקום. עם זאת, סוג זה של פיגום גם ניתן להזזה לאחר הקמה ולכן הוא דורש מעט מקום להקמתו. במקרים רבים, פיגומים ניידים נחשבים לדרך היעילה ביותר באתרי בנייה. באתרי בנייה רבים פיגומים משמשים בבנייה כדי למנוע נפילה של אנשים ולספק סביבת עבודה בטוחה. הפיגום משמש גם בתעשיות אחרות, כאשר יהיה ניתן למצוא סוגי פיגומים שונים גם במחסנים למיניהם.

ניתן לשכור פיגומים לתקופת זמן מוגדרת או לצמיתות, בהתאם לצורך. השכרת פיגום חמורי יכולה להציל חיים בבנייה על ידי הפחתת הסיכון לתאונות ופציעות. ניתן להשתמש בפיגומים גם לתמיכה בבמות זמניות לקונצרטים, תערוכות ואירועים אחרים.

פיגום חמורי מקטין את הסיכון של פציעות

ענף הבנייה הוא כזה שיש לו סיכון גבוה לפציעה ואפילו חלילה מוות. הדבר נובע במידה רבה מאופי העבודה עצמה והסכנות הטמונות בה. אחת הדרכים לצמצם סיכונים אלו היא באמצעות פיגומים שניתן לשכור לתקופה קצרה או לטווח הארוך. פיגומים, הידועים גם כפיגומים קבועים או ניידים, משמשים בפרויקטים של בנייה לתמיכה בעובדים ובחומרים באתרי בנייה.

הפיגום מורכב ממסגרות מתכת עם קרשים או לוחות מחוברים למעלה ולמטה. פיגומים ניידים מאפשרים לעובדים להזיז אותו בקלות מבלי צורך להוריד את כל הפיגום בכל פעם מחדש. ובכך מצטיין הפיגום החמורי, שניתן לשינוע זריז ולעבודות בגובה עד 2 מטרים.

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז הפיגומים
מרכז הפיגומים

חברתנו עוסקת בתחום למעלה מ10 + שנים וממשיכה למכור ולהשכיר לאלפי לקוחות מרוצים פיגומים איכותים והבטיחותים ביותר בשוק !

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!