מחירון פיגומים – כל מה שאתם חייבים להכיר על המשתנים המשפיעים על מחירון פיגומים

פיגומים במחירים מיוחדים ! בטיחות לפני הכל !

הפיגומים הם מעין קונסטרוקציה זמנית המותקנת לטובת עבודה בגובה, עבודה במקומות ללא גישה נוחה, לצורך העברת עובדים בין כל חלקי המבנה ועוד. חשוב להדגיש כי על אף שהפיגומים ברוב המקרים חשופים ופתוחים, הם נחשבים ליציבים ובטוחים לעבודות בגובה. ישנם לא מעט שימושים בפיגומים, בהם נעסוק מטה בהרחבה. אז כמה עולה לעשות שימוש בפיגומים ומדוע על אף כל האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים עדיין רבים בוחרים להשתמש בהם? ריכזנו עבורכם את כל המידע החשוב ביותר שאתם צריכים להכיר אודות השימוש בפיגומים.

למה דווקא פיגומים? הכירו את היתרונות המרכזייםמחירון פיגומים נגזר ממספר משתנים מרכזיים שמיד נציג מטה. חשוב להדגיש שהמחיר הסופי יקבע במדוייק רק לאחר ביקור במקום והתאמת הפיגומים למלוא צורכי הלקוח.

ראשית, חשוב לפתוח ולומר כי ישנן לא מעט שיטות נוספות לביצוע עבודות בנייה בגובה. רוצים לצבוע את הקירות החיצוניים בבניין? לאטום אותם מפני כל נזקי מזג האוויר? להדביק אריחים שישפרו את המראה הכללי? תוכלו להיעזר באנשי מקצוע שיודעים לבצע את עבודתם בעזרת סנפלינג. אז למה בכל זאת רבים בוחרים בפיגומים? הסיבות העיקריות הן: מחירים זולים, גישה נוחה לכל חלקי הבניין וכמובן עבודה מהירה של מספר עובדים במקביל. מחירון פיגומים נגזר ממספר משתנים מרכזיים שמיד נציג מטה. חשוב להדגיש שהמחיר הסופי יקבע במדוייק רק לאחר ביקור במקום והתאמת הפיגומים למלוא צורכי הלקוח. להלן הקריטריונים המרכזיים המשפיעים על מחירון פיגומים:

  1. סוגים שונים של פיגומים – חשוב לדעת שישנם לא מעט סוגי פיגומים שונים. הסוג הראשון והבסיסי ביותר הוא פיגום חומרי. פיגום זה מבטיח לעלל הבוחרים בו את המחיר הנמוך ביותר. לעומתו, סוג נוסף הוא פיגום נייד. פיגום זה מאפשר לבעליו להזיזו ממקום למקום באתר הבנייה ללא צורך בפירוק והרכבה. פיגום זה חוסך לבוחרים בו זמן יקר ולכן מחירו גבוה יותר מהפיגום החומרי.
  2. גובה הפיגומים – אחד הפרמטרים החשובים ביותר במחירון פיגומים הוא גובה הפיגומים שהלקוח צריך. כלל אצבע – ככל שהפיגומים גבוהים יותר, כך הציוד הנדרש להרכבתם רב יותר ומחירם מושפע מכך באופן ישיר. מחירון פיגומים ל 10 מטר גובהאחד הפרמטרים החשובים ביותר במחירון פיגומים הוא גובה הפיגומים שהלקוח צריך. כלל אצבע - ככל שהפיגומים גבוהים יותר, כך הציוד הנדרש להרכבתם רב יותר ומחירם מושפע מכך באופן ישיר. יהיה נמוך משמעותית (בעשרות אחוזים) בהשוואה למחירון פיגומים ל 20 מטר גובה.
  3. הובלה והרכבה – פרמטר נוסף שחייבים להביא בחשבון כחלק מחישוב מחירון פיגומים הוא כל ההוצאות הנלוות, לרבות הובלה, הרכבה וברוב המקרים גם מע"מ. עלויות ההובלה וההרכבה של הפיגומים אינן כלולות במחירון פיגומים כך שחשוב להביא בחשבון הוצאה נוספת. כמו כן רוב מספקי הפיגומים אינם כוללים מע"מ במחירון המפורסם, ולכן חשוב לשאול האם המחיר הוא כולל מע"מ או לא.
  4. הכנסת הפיגומים לאתר הבנייה – אחת הדרכים השכיחות ביותר להובלת הפיגומים לפנים אתר הבנייה היא בעזרת שירותי מנוף. אך ישנם מקומות רבים בהם אין גישה או אפשרות להפעיל שירותי מנוף, מה שמצריך לעשות שימוש באפשרויות שינוע אחרות המייקרות את עלויות השילוח. חשוב לבדוק זאת לפני הזמנת הפיגומים כך שגם תדעו להיערך נכון מבחינה כספית וגם תדעו להזמין את שירותי השילוח הנדרשים להובלת הפיגומים לפנים אתר הבנייה.

היכרות מלאה עם כלל הפרמטרים המשפיעים על המחיר תבטיח לכם בחירה נכונהאחד הפרמטרים החשובים ביותר במחירון פיגומים הוא גובה הפיגומים שהלקוח צריך. כלל אצבע - ככל שהפיגומים גבוהים יותר, כך הציוד הנדרש להרכבתם רב יותר ומחירם מושפע מכך באופן ישיר.

כלל הפרמטרים הללו משפיעים באופן ישיר על מחירון פיגומים, כך שאתם חייבים להביא אותם בחשבון טרם בחירתכם. אנשים רבים שלא מודעים לכלל ההוצאות הנלוות, למשמעות גובה הפיגומים או לסוגי הפיגומים השונים, לא עומדים על כל ההבדלים טרם מעמד הבחירה מה שיכול להוביל לשתי אפשרויות, האחת היא לתשלום גובה שלא לצורך (בשל בחירת סוגי פיגומים יקרים ללא היכרות עם הסוגים הזולים שיכלו להתאים לצורכי הבנייה), והשניה היא הזמנה שאינה מותאמת, לא מבחינת הצרכים ולא מבחינת המחירים. לכן, לפני שאתם ממהרים להזמין פיגומים לכל צורך – חשוב שתכירו את המשתנים המשפיעים על מחירון פיגומים. רגע לפני שנגע במחירון פיגומים, חשוב שתכירו משתנה נוסף ומשמעותי שישפיע על המחיר שתידרשו לשלם.

  • פיגומים להשכרה

כיום ישנה אפשרות של פיגומים להשכרה. זקוקים לפיגומים לצורך חד פעמי? חבל שתשלמו מחירים גבוהים על רכישת פיגומים. ישנה אפשרות לשכור פיגומים לתקופות זמן משתנות, בהתאם לצורכי הבנייה שלכם.

מחירון פיגומים להשכרה:

מחיר (ללא מע"מ, הובלה, פירוק והרכבה) תקופת זמן ותיאור המוצר
350-550 שקלים פיגום נייד בגובה 8 מטר ליום עבודה
3,000-2,000 שקלים פיגום נייד בגובה 8 מטר לחודש עבודה
900-1,000 שקלים פיגום נייד בגובה 10 מטר ליום עבודה
5,000-6,000 שקלים פיגום נייד בגובה 10 מטר לחודש עבודה

 

  • פיגומים למכירהלכן, לפני שאתם ממהרים להזמין פיגומים לכל צורך - חשוב שתכירו את המשתנים המשפיעים על מחירון פיגומים.

צריכים פיגומים לתקופות זמן ארוכות או לשימוש רב? פיגומים למכירה היא התשובה הטובה ביותר עבורכם. ישנה אפשרות לרכוש פיגומים במחירים גבוהים בהשוואה לאפשרויות ההשכרה, אך לטווח ארוך או לשימושים חוזרים – הרכישה משתלמת. חשוב להדגיש נקודה חשובה לפני שתבחרו את הפיגומים שתרצו לרכוש. אנשים רבים רוכשים פיגומים בהתאם לצורך המיידי שלהם, ללא חשיבה על הצרכים הברים בשנים הבאות. לכן, אם אתם מתכננים לרכוש פיגומים, חשוב מאוד לחשוב על מירב הצרכים העתידיים שלכם, לרבות עבודות שונות שסביר להניח שתידרשו לבצע בעזרת הפיגומים. רק כך תוכלו ליהנות מהפיגומים שרכשתם לכל צורך ללא מגבלה או אי התאמה – מה שיאלץ אתכם לשכור פיגומים נוספים למקרים חריגים.

מחירון פיגומים למכירה:

מחיר (ללא מע"מ, הובלה, פירוק והרכבה) תקופת זמן ותיאור המוצר
6,000-8,000 שקלים פיגום נייד בגובה של עד 3 מטרים ויכולת נשיאה של עד 150 קילוגרמים
8,000-9,000 שקלים פיגום נייד בגובה של עד 6.2 מטרים ויכולת נשיאה של עד 250 קילוגרמים
18,500-19,500 שקלים פיגום נייד רחב בגובה של 8.5 מטרים
26,000-32,000 שקלים פיגום נייד רחב בגובה של 10.40 מטרים

 

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז הפיגומים
מרכז הפיגומים

חברתנו עוסקת בתחום למעלה מ10 + שנים וממשיכה למכור ולהשכיר לאלפי לקוחות מרוצים פיגומים איכותים והבטיחותים ביותר בשוק !

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!