פיגום ממוכן

פיגומים במחירים מיוחדים ! בטיחות לפני הכל !

פיגומים ממוכנים הם סוג הפיגומים הנפוץ ביותר ואולי היעילים ביותר שקיימים בימינו הטכנולוגיים. הם מורכבים בדרך כלל מצינור טלסקופי ומכננת ממונעת, כאשר פיגום ממוכן מאפשר מעבר בין קומה לקומה, תנועתיות בטוחה וניוד קל של פועלים.

פיגומים ממוכנים משמשים לתמיכה בפרויקטים של בנייה כגון בניין, גשרים וכבישים על ידי הרמת משאות כבדים והצבתם במקומם. ניתן להשתמש בפיגום ממוכן גם ליצירת מבנים ארעיים לפועלי בניין או להובלת חומרים ממקום למקום. פיגום ממוכן הוא סוג של מערכת פיגומים המופעלת על ידי מנגנון ממונע. היא מאפשרת עבודת בנייה מהירה ובטוחה יותר.

מהו פיגום ממוכן ולמה משמש?פיגום ממוכן הוא סוג של מערכת פיגומים המופעלת על ידי מנגנון ממונע

פיגומים ממוכנים משמשים לעתים קרובות בפרויקטים של בנייה כדי לעזור להאיץ את התהליך ולהפוך אותם ליעילים יותר. הם משמשים גם לשאת חומרים ועוברים בבטחה מנקודה אחת לאחרת (במידה שהם ניידים). במובן זה, פיגומים ממונעים הם סוג של פיגומים המשתמשים במנועים חשמליים, הידראוליקה ופניאומטיקה לתנועה. מהירות התנועה תלויה במשקל העומס.

פיגום ממוכן הוא הפיגום שמשמש בתעשיית הבנייה, למשל, כאשר עובדים צריכים לעלות על בניין או מבנה ואינם יכולים לעשות זאת בעצמם. פיגומים ממוכנים משמשים גם במפעלי ייצור שבהם הם משמשים לעבודות פס ייצור, הדורשות הרמה כבדה או העברת חומרים ממקום למקום. פיגומים ממונעים נראים לרוב בתעשיית הבנייה, אך ניתן למצוא אותם גם בתעשיות אחרות כמו מפעלי ייצור ומחסנים.

מה חשוב לדעת לפני השכרת פיגום ממוכן?

כאשר שוכרים פיגום ממונע או ממוכן, כדאי לוודא שאתם יודעים מה חשוב לדעת לפני קבלת ההחלטה. אלה כמה מהדברים שיש לזכור בעת השכרת פיגום ממונע: קודם כל, גובה הבניין הוא פקטור מהותי בעת השכרת פיגום ממוכן. שנית, קחו בחשבון את סוג חומר הבנייה שאתם מתעסקים אתו. שלישית, קחו בחשבון איזו עבודה תבצעו עם פיגומים ממוכנים.

אם אתם עוסקים בענף הבנייה, השכרת פיגום ממונע היא אחד הכלים החשובים ביותר שתשתמשו בהם. חשוב לדעת ממה להיזהר כאשר שוכרים אחד. למשל, השכרת פיגום ממוכן חלוד יכולה להוביל לפציעות, תאונות ואף מוות, חלילה. והדבר העיקרי שכדאי לדעת על השכרת פיגום ממונע הוא, כמה זה יעלה. אתם יכולים למצוא מידע זה על ידי עיון בהסכם השכירות, או על ידי שאלת הספק שלכם. כדי להקל עליכם, הנה המידע כאן בשורות הבאות.

כמה עולה השכרת פיגום ממוכן?ניתן להשתמש בפיגום ממוכן גם ליצירת מבנים ארעיים לפועלי בניין או להובלת חומרים ממקום למקום

עלות השכרת פיגום ממוכן נקבעת ומותנית בתקופת השכרה, ובדרך כלל מדובר על תקופות לטווח שאינו קצר. מכיוון שפיגום ממוכן מחייב התקנה די מורכבת, בדרך כלל תקופת ההשכרה המינימלית לפיגום ממוכן היא כ-חודש לכול הפחות. במקרים אלו של השכרת פיגום ממוכן לחודש, מחיר ההשכרה ינוע בין 6,000 ₪ ל-10,000 ₪.

המחיר של השכרת פיגום ממוכן יהיה תלוי בנסיבות הספציפיות, בסוג הפיגומים ובעוד פקטורים נוספים כמו גודל אתר הבנייה, העומס שהפיגומים יצטרכו לשאת ועוד. יש לציין כי, בדרך כלל המחיר יהיה כולל גם בדיקה של בודק מוסמך לפיגומים ממוכנים.

מה היתרונות של פיגום ממוכן?

ישנם סוגים רבים ושונים של פיגומים ממוכנים בשוק, ולכל אחד יש סט תכונות ויתרונות משלו. כמה מהיתרונות של פיגום ממוכן כוללים: קל לשינוע – ניתן להשתמש בו למטרות מרובות, כגון ניקוי חלונות וסנפלינג. כמו כן, לפיגום הממוכן יש מפעיל שיש לו שליטה מלאה על הפיגום. כפועל יוצא מכך, ניתן להשתמש בפיגום הזה במגוון דרכים ליצירת מבנים חדשים.

העיצוב הייחודי שלו מאפשר להזיז אותו ולהרכיב אותו בקלות, אך יש צורך להסתייע באנשי מקצוע למטרת התקנת פיגום ממוכן. בסופו של דבר, פיגומים ממונעים יעילים יותר מבחינת זמן, עבודה ועלות. והכי חשוב, הם בטוחים יותר מסוגים אחרים של פיגומים.

החשיבות של פיגום ממוכן בטיחותיעלות השכרת פיגום ממוכן נקבעת ומותנית בתקופת השכרה, ובדרך כלל מדובר על תקופות לטווח שאינו קצר

בשורה התחתונה, ענף הבנייה הוא אחד הענפים המסוכנים ביותר. הענף לא רק תובעני פיזית, אלא יש לו גם סיכונים רבים. אחד הסיכונים הנפוצים ביותר שעמם מתמודדים עובדים הוא, נפילה מגובה. לכן חשוב לדעת מה לעשות לפני השכרת פיגום ממוכן.

לפיגום ממוכן יש את היכולת לעלות למעלה, למטה, שמאלה, ימינה ואפילו על פני קירות. ניתן להשתמש בו למגוון משימות כמו התקנת קיר גבס, תליית אריחי תקרה ומשימות בנייה אחרות. אבל, וזה אבל חשוב, כל זאת ניתן לביצוע כל עוד הפיגום הממוכן תקין ובטיחותי לעבודה.

הבדיקות שצריך לבצע לפני השכרת פיגום ממוכן

בטיחות היא הגורם החשוב ביותר בכל הנוגע להשכרת פיגום ממוכן. חשוב לבצע בדיקות סדירות למכונות הללו לפני השימוש בהן. זאת, על מנת למנוע תאונות או פציעות שעלולות לקרות עקב ציוד לא תקין.

כאשר אתם שוכרים פיגום ממוכן, צריך להיות מובטח לכם שהוא עבר בדיקת חלודה קפדנית, בדיקת מנוע ובדיקת תקלות בפיגום הממוכן. כאשר הפיגום הממוכן תקין, יש לו את היכולת של המערכת להעלות ולהוריד את הפלטפורמה באופן אידיאלי בין הקומות השונות במבנה. ואל תשכחו, לפני השכרת פיגום ממוכן בענף הבנייה, חשוב לדעת למה אתם הולכים להשתמש בו ואת סוג העבודה שתבצעו. זה יכול לעזור לכם להחליט אם לשכור גודל קטן יותר או גדול יותר.

פרמטרים לחשוב עליהם לפני השכרת פיגום ממוכן

– מה גובה הבניין?

– מה מטרת ההשכרה של הפיגום?

– כמה זמן הפיגום ישמש?

– האם תצטרכו להניח ציוד כלשהו על גביו או מתחתיו?

– האם יש מישהו שידרוש גישה לבניין במהלך תקופת השכירות?

– איזה סוג פיגום תצטרכו?

– כמה עולה השכרת פיגום ממוכן בממוצע?

– האם תצטרכו משלוח של הפיגומים והתקנה באתר הבנייה, או שתאספו אותם ותתקינו בעצמכם?

עקבו אחר הדגשים שריכזנו כאן בפניכם, מה שיעזור לכם למצוא את הפיגומים האידיאליים לסוג העבודה שלכם.

אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז הפיגומים
מרכז הפיגומים

חברתנו עוסקת בתחום למעלה מ10 + שנים וממשיכה למכור ולהשכיר לאלפי לקוחות מרוצים פיגומים איכותים והבטיחותים ביותר בשוק !

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!